Sēklaudzēšana​

Lai iegūtu augstākās iespējamās kvalitātes sēklas materiālu, 2021. gadā atklājām vienu no modernākajām sēklas materiāla sagatavošanas līnijām Baltijas reģionā.

Kvalitatīva sēkla ir labas ražas pamats, bet ir jāņem vērā, ka kvalitatīva sēklas materiāla iegūšanai ir jāizmanto piemērotas šķirnes un jāpiekopj rūpīga sēklkopība.

Praksē, pielietojot ilggadēju pieredzi, specifiskas zināšanas un augsta līmeņa sēklas sagatavošanas aprīkojumu, saimniecībā sagatavojam un tirgum piedāvājam augstākajiem kvalitātes standartiem atbilstošu dažādu kategoriju ziemas kviešu, lauka pupu, zirņu, stiebrzāļu, kā arī dažādu starpkultūru sēklas materiālu.

Sēklaudzēšana

Sēklas materiālam atbilstošu graudu izaudzēšana prasa īpašas zināšanas un uzmanību. Visi sējumi, kas ir paredzēti sēklas materiāla ieguvei, tiek ierīkoti un apkopti atbilstoši sēklaudzēšanas noteikumu prasībām.

Sēklai paredzēto graudu sagatavošanai izmantojam 2021. gadā uzstādītu sēklas materiāla attīrīšanas līniju. Šobrīd saimniecībā izmantojam “Skiold” ražotāja sietu tīrmašīnu, trijeru bloku, kā arī gravitācijas galdu.

Izmantojot vienu no Baltijas reģionā modernākajām sēklas sagatavošanas līnijām, mēs spējam nodrošināt augstu sēklas materiāla tīrību un dīgtspēju. 

Katru gadu sagatavojam vismaz

tonnas sēklas materiāla
0

Sēklas materiāla līnijas jauda

Tonnas stundā
0

Sēklas materiāla uzglabāšanas kapacitāte

tonnas
0

Sēklas

Arktis
Kvieši, ziemas

Boett
Kvieši, vasaras

Calixo
Kvieši, vasaras

Hamlet
Kvieši, vasaras

Happy
Kvieši, vasaras

Informer
Kvieši, ziemas

KWS Akvilion
Kvieši, vasaras

Skagen
Kvieši, ziemas

TAIFUN
Kvieši, vasaras

Tobak
Kvieši, ziemas

Zeppelin
Kvieši, ziemas

Vēlies uzzināt, kā iegādāties augstākās kvalitātes sēklas materiālu?

Sazinies ar mūsu speciālistiem un viņi tev atbildēs.